Opublikowano: 2019-02-25 19:11:24 przez system

Ręczna: trudne zwycięstwo MOSiRu nad Kielcami

W minioną sobotę 23 lutego drugoligowy zespół szczypiornistów MOSiR Bochnia zwyciężył w wyjazdowym spotkaniu z PGE VIVE II Kielce. Była to druga kolejka w rundzie mistrzowskiej.

PGE VIVE II Kielce – MOSiR Bochnia 26:34 (15:16)
„Bochnianie byli faworytem tego spotkania. Początek jednak meczu należał do gospodarzy, którzy prowadzili do 17 minuty” – pisze sportomaks.pl, patron medialny bocheńskiego zespołu w sezonie 208/19.

Skład i bramki zdobyli: Adrian Lubowicki 9, Filip Pach 7, Michał Dobrzański 6, Marcin Janas 5, Wojciech Magiera 5, Przemysław Mucha 1, Piotr Sądowicz 1, Miłosz Gabiga, Maciej Grech, Jarosław Gut, Michał Jagielski, Kamil Liszkiewicz, Hubert Pamuła, Jakub Piątkowski, Iwo Stopczyński, Tomasz Wolnik.
Trener Marcin Bożek, kierownik zespołu Maciej Haber, trener odnowy biologicznej Maciej Hamuda.

Wyniki 16 kolejki:Vive II Kielce – MOSiR Bochnia 26:34AZS UJK Kielce – Viret CMC Zawiercie 30:27AZS AGH Kraków – Wisła Sandomierz 28:28 k. 3:4SPR Grunwald Ruda Śląska – MUKS Siódemka Mysłowice zmiana 28.02

Tabela:1. SPR Wisła Sandomierz; 8 meczów, 23 punkty
2. AZS UJK Społem Kielce; 8 meczów, 21 pkt.
3. AZS AGH Kraków; 8 meczów, 19 pkt
4. VIRET CMC Zawiercie; 8 meczów, 15 pkt.
5. SPR Grunwald Ruda Śląska; 7 meczów, 6 pkt.
6. MOSiR Bochnia; 8 meczów, 5 pkt.
7. MUKS Siódemka Mysłowic ; 7 meczów, 4 pkt.
8. PGE VIVE II Kielce ; 8 meczów, 0 pkt.

Kolejne spotkanie zostanie rozegrane u nas – dopiero w drugiej połowie przyszłego miesiąca. 24 marca gościć będziemy AZS UJK Kielce.