Kategoria: Sport
Opublikowano: 2019-08-08 11:59:24 przez Czas2012

Rozgrywki ligowe ruszają już niedługo

W drugiej połowie sierpnia zespoły Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozpoczynają ligowe rozgrywki piłki nożnej.

Pierwszy mecz rozegra się już 15 sierpnia. Bocheńscy trampkarze zagrają na wyjazdowym spotkaniu z drużyną NKP Podhale Nowy Targ i tym samym zainaugurują rozgrywki w II lidze wojewódzkiej. Dwa dni później (17 sierpnia) ten sam zespół, trenowany przez Marcina Leśniaka, będzie gościł Limanovię. Mecz rozpocznie się o godz. 10.00.

21 sierpnia wyjazdowym spotkaniem z zespołem Strażak Karsy zainauguruje rozgrywki drugi zespół trampkarzy MOSiR Bochnia, który startuje w I lidze okręgowej. Jego szkoleniowcem jest Michał Dziuba. Na spotkanie tego zespołu w Bochni będziemy musieli poczekać aż do 3 kolejki (28 sierpnia), kiedy to nasz zespół gościć będzie Dunajec Zakliczyn.

21 sierpnia również młodzicy rozpoczną rozgrywki w I lidze okręgowej. Będzie to wyjazdowe spotkanie z MUKS Tarnowską Akademią Piłkarską. W Bochni walczyć będą także dopiero w 3 kolejce (28 sierpnia), kiedy to przyjadą do nas zawodnicy Klubu Sportowego Koszyce Wielkie.

Info. MOSiR