Opublikowano: 2016-01-25 12:28:15 przez system

Siatkarze wygrali z Ropczycami

W kolejnym wyjazdowym meczu XV kolejki drugoligowi siatkarze Contimax MOSiR Bochnia pokonali 3:1 Ropczyce i nadal zajmują drugą pozycję w tabeli.

Błękitni Ropczyce & Contimax MOSiR Bochnia 1:3 (25:22,22:25,20:25,20:25)
Contimax MOSiR Bochnie reprezentowali: Dawid Konieczny, Mateusz Jarzyna, Konrad Stajer, Jakub Zmarz, Paweł Samborski, Roman Kącki, Bartosz Luks (libero) oraz: Szymon Ściślak, Jakub Habel, Wiktor Wysocki.

Trener bocheńskiego zespołu Robert Banaszak jest zadowolony z sobotniego meczu - Całe spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. Prowadziliśmy od samego początku, ale niestety w pierwszym secie przydarzały nam się błędy, które zaowocowały porażką. Być może było to spowodowane zbytnią pewnością, ale w kolejnych setach poprawiliśmy się znacznie, zwłaszcza w odbiorze zagrywki.Graliśmy na swoim poziomie. Błękitni nie byli w stanie nas pokonać, chociaż pierwszy set przegraliśmy z własnej winy.-

Oto, jak wyglądała sytuacja w innych meczach XV kolejki VI grupy:
Neobus Niebylec - PZL Sędziszów 3:0 (25:22, 25:17, 25:16)
AKS V L Rzeszów - LKPS Pszczółka Lublin 0:3 (19:25, 15:25, 19:25)
Wisłok Strzyżów - Avia Świdnik 1:3 (25:17, 20:25, 14:25, 18:25)
Karpaty Krosno - TSV Sanok 1:3 (25:22, 22:25, 21:25, 22:25)

XVI kolejka rozegrana zostanie w Hali Widowiskowo- Sportowej już w piątek 29 stycznia. Bochnianie gościć będą AZS PWSZ Karpaty Krosno. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.30. Bieżące informacje na temat drużyny dostępne są na Facebooku Contimax MOSiR Bochnia - piłka siatkowa