Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-02-17 15:14:58 przez system

Sukces GOSiR Novi-Rzezawianka w Tarnowie

14 lutego na hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej w Tarnowie rozegrano finały halowej piłki nożnej na szczeblu Tarnowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej.

Drużyna Gosir Novi -Rzezawianka z Rzezawy nie miała sobie równych i wygrała rozgrywki w swojej kategorii. Tym samym znalazła się w finale Halowych Mistrzostw Małopolski. Warto zaznaczyć, że zespół zapewnił sobie awans już trzeci raz z rzędu.

Zespół występował w składzie: Michał Trepa, Kamil Janik, Kacper Jędrzejek, Tomasz Ważydrąg, Damian Żurawski, Marcin Wesołowski, Dariusz Kica, Arkadiusz Żurawski, Damian Rysak. Trenerem jest Mariusz Krokosz.

Najlepszym bramkarzem turnieju okazał się Michał Trepa (GOSIR Novi -Rzezawianka).

Dla zespołu i kibiców oznacza to kolejne emocje związane z udziałem w turnieju o Halowe Mistrzostwo Małopolski, który odbędzie się w sobotę 20 lutego w Krakowie. Organizatorem jest Małopolski Związek Piłki Nożnej. W kategorii juniorzy starsi podokręg Tarnów będą reprezentować GOSIR Novi -Rzezawianka, Kraków -TS Wisła Kraków, Nowy Sącz - Limanovia, a Małopolskę Zachodnią - MKS Trzebinia/Siersza.