Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-03-18 08:51:28 przez system

Trampkarze MOSiR wicemistrzami Małopolski

Drużyna trampkarzy MOSiR Bochnia została halowym wicemistrzem Małopolski. W finałach z udziałem najlepszych drużyn 4 okręgów województwa piłkarze z Bochni ustąpili na podium tylko Wiśle Kraków.

Niedzielne (15 marca) zawody, na które bocheńscy piłkarze przyjechali jako halowi mistrzowie Tarnowskiego Okręgu Piłki Nożnej, odbywały się w Skotnikach. Awans był dla drużyny trenera Janusza Piątka dużym, ale i zasłużonym wyróżnieniem. Jak wyglądała walka w finale Małopolski? Poniżej krótka relacja i wyniki.

W pierwszym meczu MOSiR pechowo zremisował z Tymbarkiem 1-1, w drugim przegrał z Wisłą 2-0, a w ostatnim pokonał Chocznię 5-1. Najlepszy zawodnikiem turnieju został Tomasz Palonek. Zawody stały na wysokim poziomie, a rywalizacji przyglądali się licznie zgromadzeni trenerzy oraz wybitni zawodnicy m.in. Łukasz Surma z chorzowskiego Ruchu. Obecnie zawodnicy MOSiR-u po licznych sukcesach halowych przygotowują się do rozgrywek Małopolskiej Ligi Trampkarzy.

MOSiR: Seweryn (Smoleń) - Korta, Szot, Nagrodzki, Paweł Matras, Burkowicz, Gumuła, Matras Piotr, Nagrodzki, Matlęga, Palonek, Burek, Dymura.

Wisła Kraków – Olimpia Chocznia 4-0
(Wyjadłowski, Plewka, Kudelski, Janik)

• MOSiR Bochnia – KS Tymbark 1-1
(Palonek - Palacz)

• Olimpia Chocznia – KS Tymbark 2-2
(Jakubas, Bylica - Majeran, Pach)

• Wisła Kraków – MOSiR Bochnia 2-0
(Handzlik, samob.)

• MOSiR Bochnia – Olimpia Chocznia 5-1
(Dymura, Gumuła, Palonek, Kamieniecki, Nagrodzki - Kutermak)

• KS Tymbark – Wisła Kraków 1-2
(Urmański - Wyjadłowski, Janiczak)

Tabela końcowa
1. Wisła 3 9 8-1
2. MOSiR 3 4 6-4
3. Tymbark 3 2 4-5
4. Olimpia 3 1 3-11