Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-11-23 12:40:27 przez system

Turniej Małopolskiej Ligi Piłki Ręcznej Dzieci

W sobotę 21 listopada w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni odbył się Turniej Małopolskiej Ligi Dzieci. Oprócz gospodarzy udział w nim wziął zespół UKS Wiertmet Libusza i dwie drużyny z PMOS Chrzanowa.

Bochnianie walczyli z zespołami Chrzanowa. W jednym z meczów odnieśli zdecydowane zwycięstwo, w drugim niestety było gorzej. Trener drużyny MOSiR Jakub Pach chwali swoich podopiecznych. - Bardzo dobra postawa naszych chłopców. W drugim meczu zabrakło trochę szczęścia i mieliśmy stracone bramki. Wszyscy jednak dostali szansę gry i wykorzystali ją w znacznym stopniu.-

W sumie rozegrano 4 mecze:
MOSiR Bochnia - UMKS PMOS II Chrzanów 22:9 (12:8)
UKS Wiertmet Libusza - UMKS PMOS I Chrzanów 8:16 (6:11)
MOSiR Bochnia - UMKS PMOS I Chrzanów 15:9 (7:6)
UKS Wiertmet Libusza - UMKS PMOS II Chrzanów 22:6 (15:4)

W meczu z PMOS II Chrzanów dla Bochni bramki zdobyli: Bartosz Szpisak 3, Wojciech Borowiec 2, Filip Kołacz 3, Dawid Cholewa 2, Piotr Jaszczyński 3, Kacper Szczudło 1, Konrad Trojan 8.

W meczu z PMOS I Chrzanów celne rzuty wykonali: Wojciech Borowiec 2, Oskar Głogowski 1, Piotr Jaszczyński 3, Mateusz Szlahusek 1, Konrad Trojan 2.

MOSiR w wyżej wymienionych meczach reprezentowali także: Kacper Sychta, Kacper Nytko, Michał Rogusz, Max Ślęziak.

Gospodarzem następnego turnieju w kategorii dzieci będzie Pałac Młodzieży MPEC Tarnów. Turniej rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę 28 listopada. Bochnianie będą wtedy walczyć z tarnowianami oraz zespołem Kruki Skrzyszów.