Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-04-10 12:40:49 przez system

Wygrane mecze w III lidze piłki ręcznej seniorów

W ostatnim czasie szczypiorniści MOSiR Bochnia wyszli zwycięsko z dwóch spotkań w III małopolskiej lidze seniorów.

W czwartek 6 kwietnia w Hali sportowej I LO zawodnicy z Bochni gościli tarnowian.
Do spotkania podeszli bardzo ambitnie. - Chłopcy poważnie potraktowali ten mecz i cały zespół zasługuje na pochwałę - mówi zadowolony ze spotkania trener bochnian Piotr Węgrzyn.
Mecz stał na wysokim poziomie i na przerwę po pierwszej części zespoły schodziły z remisowym wynikiem.
W drugiej połowie bocheńscy szczypiorniści pokazali się z jak najlepszej strony i wyszli z tego starcia zwycięsko, pokonując przyjezdnych czterema bramkami.

MOSiR Bochnia - PM Tarnów 34:30 (17:17)

Bramki dla Bochni zdobyli: Michał Dobrzański 13, Iwo Stopczyński 5, Tomasz Orzechowski 5, Wiktor Czubala 4, Przemysław Mucha 3, Kacper Lipina 1, Łukasz Drabik 1, Maksymilian Pach 1, Michał Budzyn 1.
Zespól MOSiR Bochnia reprezentowali również: Karol Kram, Jakub Pagacz, Mateusz trojanowski, Mateusz Łącki, Marcin Jakubowski, Grzegorz Drzazga.

Dwa dni później, w niedzielę 9 kwietnia, zespół seniorów MOSiR Bochnia wygrał walkowerem wyjazdowe spotkanie z drużyną Krakowiaka. Trenerka gospodarzy wpuściła na boisko chłopców, którzy nie byli uprawnieni do gry w III lidze. W związku z tym zwycięstwo należało do goścvi.

Poza tym spotkaniem rozegrano ze Szkołą Gortata mecz sparingowy. - Do 55 minuty prowadziliśmy i na boisku spisywaliśmy się naprawdę dobrze - mówi trener P. Węgrzyn. - Niestety ostatnie pięć minut było dla nas fatalne i przegraliśmy różnicą dwóch bramek.- Szkoda tego meczu, ponieważ po pierwszej połowie prowadziliśmy czterema bramkami.

Krakowiak Szkoła Gortata Kraków - MOSiR Bochnia 34:32 (11:15)

Już w najbliższy wtorek 11 kwietnia sekcja piłki ręcznej MOSiR Bochnia zaprasza na zaległe (z 26 marca) spotkanie seniorów. W hali I LO gościć będzie Piast Skawinę. Mecz rozpocznie się o godz. 18.30.