Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-06-06 16:29:23 przez system

Zbliża się 4. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga

W dniach 10-11 czerwca odbędzie 4. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga. Organizator, Automobilklub Śląski, ma nadzieję, że słynne bocheńskie trasy przyciągną wielu zawodników i fanów sportu motorowego, a atrakcje na rynku bocheńskim – wielu okolicznych mieszkańców.

  1. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga stanowi trzecią rundę tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Zawodnicy będą rywalizować na zupełnie nowych odcinkach specjalnych zlokalizowanych w gminach Łapanów, Żegocina i Trzciana, a centrum zawodów ponownie będzie bocheński rynek, na którym nie tylko będzie mnóstwo atrakcji dla mieszkańców miasta Bochni i okolic, ale także wiele sportowych emocji związanych z odcinkiem miejskim, a także honorowym startem i metą rajdu.

- Do rajdu pozostało jeszcze trochę czasu, ale organizatorzy już dziś chcieliby zaprosić wszystkich do wzięcia udziału w tej imprezie. Zupełnie nowe, trudne i wymagające odcinki, widowiskowy OeS w centrum Bochni oraz niezwykłe sportowe emocje na pewno przyciągną wielu zawodników, nie tylko ze Śląska i Małopolski, ale także innych regionów Polski. Automobilklub Śląski zadba jednak nie tylko o zawodników i fanów sportu samochodowego, ale także o mieszkańców powiatu bocheńskiego. Na rynku będzie można skorzystać m.in. z symulatorów dachowania, pomalować samochód, a także obejrzeć wyścigi modeli. Zapewniamy, że każdy znajdzie coś dla siebie – podkreśla Maciej Stabrawa, dyrektor zawodów.

Harmonogram rajdu (11 czerwca):
1. Start na bocheńskim rynku: godz. 8.00,
2. Start OS Łapanów: godz. 8.28,
3. Start OS Kamionna: godz. 9.01,
4. Start OS Łapanów: godz. 11.29,
5. Start OS Kamionna: godz. 12.02,
6. Start OS Łapanów: godz. 14.30,
7. Start OS Kamionna: godz. 15.03,
8. Start Super OS Bochnia: godz. 17.44.