Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-03-09 12:35:06 przez system

Zmiany w siłowni MOSiR Bochnia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni wprowadza zmiany na siłowni przy ul. Parkowej. Już teraz można skorzystać z treningu personalnego, a wkrótce powstanie tam strefa do treningu funkcjonalnego.

- Mamy nadzieję, że proponowane zmiany, które poszerzają zakres działalności naszej siłowni, będą interesujące zarówno dla osób sporadycznie korzystających z naszego obiektu, jak i trenerów oraz zawodników klubu - mówi dyrektor MOSiR Bochnia Sabina Bajda.* - Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poprawić swoją sprawność fizyczną i zaczerpnąć więcej informacji na temat profesjonalnego planowania treningów w tej sferze aktywności ruchowej. *

Licencjonowany instruktor kulturystyki
Zmiany związane są m.in. z głównym instruktorem w siłowni MOSiR Bochnia, którym od marca tegoż roku jest Krzysztof Szczurek, licencjonowany instruktor rekreacji ruchowej, posiadający legitymację z uprawnieniami Europejskiego Centrum Sportu.

Strefa Treningu Funkcjonalnego
Jak nas zapewnia nowy instruktor w najbliższym czasie (do miesiąca) w siłowni MOSiR przy ul. Parkowej będzie dostępna strefa do treningu funkcjonalnego, wyposażona w system podwieszany, piłki lekarskie, skrzynię, kettlebells od 8-u, 12 -u, 16-u, 24-ech i 32-óch kg, drabinki przyścienne i klatkę Rack do przysiadów z asekuracją.

Różnica między treningiem funkcjonalnym a treningiem na maszynach stacjonarnych (jaki w siłowni prowadzony będzie nadal) polega na pracy większej ilości mięśni podczas wykonywania poszczególnych ćwiczeń.

- Dzięki treningom funkcjonalnym można dobrać dane ćwiczenia do klienta w zależności od jego potrzeb i oczekiwań oraz uprawianych innych sportów w celu wzmocnienia danych partii ciała oraz w celach zdrowotnych - mówi K. Szczurek.

Korzystający z siłowni przy ul. Parkowej będą więc mieli możliwość wyboru pomiędzy różnymi rodzajami treningów.

Na strefę treningu funkcjonalnego musimy jeszcze poczekać, ale już w tej chwili klub ma do zaoferowania trening personalny. - Zachęcamy do skorzystania z promocji - mówi K. Szczurek. - Przy zakupie dwóch miesięcznych karnetów można skorzystać z trzech bezpłatnych treningów personalnych. Integracyjną częścią treningu jest również rozpisanie suplementacji oraz planów treningowych. Promocja potrwa do końca czerwca. - W sprawie promocji należy zgłaszać się bezpośrednio do instruktora Krzysztofa Szczurka w godzinach pracy siłowni.

Przy okazji przypominamy godziny pracy siłowni, gdzie oprócz pana Krzysztofa, spotkamy dotychczasowych instruktorów - Michała Wodzińskiego i Mateusza Kędziora:
w poniedziałki w godzinach 9.00 - 11.00 oraz 14.00 - 21.30
we wtorki - 14.00 - 21.30
w środy - 9.00 - 11.00 oraz 14.00 - 21.30
w czwartki - 14.00 - 21.30
w piątki - 9.00 - 11.00 oraz 14.00 - 21.30
w soboty - 10.00 - 16.00

Po zajęciach w siłowni we wtorki i czwartki można skorzystać również z sauny, otwartej dla wszystkich w godz. 17.00 - 20.30 oraz tylko dla kobiet w godz. 20.30 - 21.30.

Więcej szczegółów na stronie www.mosir.bochnia.pl