Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-02-11 12:40:41 przez system

Agnieszka Nowakowska i Piotr Sieczka w The Voice of Kids

Oddaj na nich głos!

Agnieszka Nowakowska mieszkanka Nieszkowic Małych w powiecie bocheńskim wywalczyła swym głosem występ w programie the Voice of Kids. To program który cieszy się olbrzymia popularnością i którego celem jest wyłonienie najlepszych talentów wokalnych. Ale oprócz Agnieszki jeszcze inny mieszkaniec Bochni zwrócił na siebie uwagę. Piotr Sieczka także wywalczył miejsce w grupie jednego z jurorów.

W tej edycji programu rywalizacja odbywa się między dziećmi i nastolatkami. Okazało się, że aż dwóch zdolnych wokalistów z bocheńszczyzny odniosło pierwsze sukcesy w tym wymagającym i ambitnym programie dla uzdolnionych nastolatków.

Agnieszka Nowakowska i Piotr Sieczka szczęśliwie przeszli przesłuchania i obydwoje pojawią się w przyszłotygodniowej edycji telewizyjnej pt. Bitwy. Podczas swego pierwszego występu Agnieszka zachęciła do odwrócenia się wszystkich jurorów. Piotr tylko jednego jednak jeśli popatrzyć na konkurencję z całej Polski to także jest duży suksces. Oprócz występów trwa jednak ciągle plebiscyt czyli głosowanie na kandydatów. To bardzo ważne gdyż popularność wśród widzów także odbija się na promocji uczestnika. Agnieszka jak i Piotr znajdują się w drużynie Dawida Kwiatkowskiego. Organizatorzy tak zorganizowali głosowanie, że każdy może oddać aż 10 głosów na jedną lub różne osoby. Link do strony z plebiscytem <https://voicekids.tvp.pl/plebiscyt>

O Agnieszce już sporo napisano. Ciekawe informacje znajdziemy na stronie www.eska.pl

Portal pisał: Dziewczyna o ognistym głosie zaprezentowała się w The Voice Kids. Dawid Kwiatkowski szybko zauważył w niej prawdziwy potencjał i jako pierwszy odkręcił fotel. Wkrótce dołączyli do niego pozostali jurorzy. Mowa oczywiście o Agnieszce Nowakowskiej, która króluje na scenie niczym Ariana Grande. To właśnie utwór 'Faith', który wokalistka wykonywała wspólnie ze Stevie Wonderem, zdecydowała się przedstawić nastolatka. Jak widać przyniósł jej szczęście.

Agnieszka ma 14 lat i śpiewa od zawsze. Ma na swoim koncie pierwsze sukcesy. Sama o sobie mówi, że jest przyjaźnie nastawiona do świata i ma skłonności pedantyczne. Dziewczyna gra również w siatkówkę i interesuje się modą. Czy to ona zwycięży w programie?

Piotr mieszkał w Bochni, teraz dokładnie w Pogwizdowie. Ma 15 lat. Od dawna jest miłośnikiem Broadwayu. Śpiew jest jego ulubionym zajęciem i pasją. Myśli o karierze estradowej. Czy udział w programie oraz widzowie mu w tym pomogą? Oto występy obydwu młodych wykonawców: