Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-11-13 15:01:50 przez system

Bajka z sercem

Bajkę "Skrzydlata Historia" na podstawie scenariusza Izabeli Degórskiej będzie można obejrzeć w Miejskim Domu Kultury w niedzielę 15 listopada o godzinie 12. Bezpłatne wejściówki można odebrać w sekretariacie MDK i kasie kina Regis.

"Skrzydlata Historia" to kolejna bajka przygotowana przez działającą od niedawna w Miejskim Domu Kultury (wcześniej przy Przedszkolu nr 5) grupę teatralną „otTAK”. Aktorzy w perfekcyjnie dopracowanych kostiumach i pięknej scenografii przekonują, że dobre słowo posiada ogromną siłę sprawczą a wiara w siebie jest kluczem do sukcesu.

„Skrzydlata historia” będzie miała także wymiar charytatywny, wolne datki będą zbierane na rehabilitację 7-letniej bochnianki Zuzi Trojan cierpiącej na rzadkie schorzenie genetyczne zespół Lejeune’a. Zuzia jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Darmowe wejściówki można odebrać w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury lub kasie kina Regis, choć oczywiście nie są one konieczne - aby obejrzeć spektakl wystarczy przyjść w niedzielę 15 listopada do dużej sali kina Regis na godzinę 12.