Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-01-28 12:33:08 przez system

Bal karnawałowy WTZ

W środę 27 stycznia w Restauracji „Panorama” odbył się Bal Karnawałowy dla Osób Niepełnosprawnych z terenu małopolski, którego koszty w całości pokrył pan Krzysztof Kołodziejczyk radny powiatu bocheńskiego i właściciel restauracji. Za sprawy organizacyjne związane z balem odpowiedzialny był Warsztat Terapii Zajęciowej z Proszówek.

Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Łapanowa, Stróż, Siołkowej, Łyszkowic, Zawady Uszewskiej, Proszówek, Krakowa os. Górali, Środowiskowego Domu Samopomocy z Muchówki i Jadownik Mokrych, Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Bochni oraz wychowankowie bocheńskiego Domu Dziecka. Łącznie w spotkaniu wzięło udział 220 osób.

W oficjalnym rozpoczęciu balu uczestniczyli: właściciel Restauracji „Panorama” pan Krzysztof Kołodziejczyk, burmistrz Nowego Wiśnicza pani Małgorzata Więckowska, dyrektor PCPR w Bochni pani Elżbieta Paczyńska , radny powiatu bocheńskiego pan Mariusz Zając. Kierownik WTZ Proszówki pan Edward Firek przedstawił przybyłe na bal palcówki oraz w imieniu wszystkich zaproszonych bardzo serdecznie podziękował organizatorowi imprezy i przybyłym gościom za wielokrotne wsparcie i pomoc osobom niepełnosprawnym.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:30 i trwała do późnych godzin popołudniowych. Organizator balu zadbał aby spotkanie było na długo i ciepło wspominane przez wszystkich uczestników. W czasie imprezy dostępna była tzw. zimna płyta z pysznymi przekąskami, kawa, herbata i zimne napoje. Podany był również dwudaniowy obiad oraz podwieczorek.

W imieniu wszystkich osób biorących udział w tegorocznym balu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania panu Krzysztofowi Kołodziejczykowi za wielkie serce i wsparcie osób niepełnosprawnych. Dziękujemy, za to, że zawsze możemy liczyć na Pana pomoc i serdeczny uśmiech. Życzymy wszystkiego, co najlepsze w życiu rodzinnym i zawodowym.