Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-11-16 12:45:45 przez system

Bochnia Rocks! - Ewan Dobson

Ewan Dobson - pochodzący z Kanady wirtuoz gitary akustycznej zagra koncert w Sali kameralnej MDK w najbliższy piątek 20 listopada o godzinie 20.

Ewan Dobson zdobył olbrzymią popularność w swoim kraju, prezentując umiejętności na największych festiwalach gitarowych. Światowa publiczność poznała go dzięki klipom zamieszczanym na YouTube. Jego utwór „Times 2” osiągnął do dziś ponad 16 milionów odsłon na tym kanale, a na iTunes okupował pierwsze miejsce w Finlandii, Niemczech, i Szwecji.

Ewan jest autorem 10 albumów studyjnych. Wielokrotnie koncertował w Kanadzie, USA i Europie, powiększając nieustająco rzeszę fanów. Podczas trzymiesięcznego tournée po naszym kontynencie będzie promował dwa najnowsze albumy. Pierwszy z nich, to „Acoustic Metal II”, zawierający akustyczne wersje największych przebojów heavy metalu. Drugim zaś jest „12 String Guitar”, która zawiera 5 nowych numerów oraz kilka historycznych kawałków Ewana w wersji na 12-strunową gitarę.

Ewan Dobson, Miejski Dom Kulturysala kameralna kina Regis, 21 listopada, godz. 20.Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Miejskim Domu Kultury w Bochni przy ul. Regis 1, w sekretariacie (w dni powszednie między 8.00 – 16.00), w kasie kina Regis (codziennie prócz czwartków od 16.00 do 20.00).