Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-04-23 15:36:20 przez system

Casting do bocheńskiego filmu „Lunatycy”

29 kwietnia o godzinie 16.00 w II Liceum Ogólnokształcącym w Bochni odbędzie się casting do krótkometrażowego filmu „Lunatycy”. Będzie to opowieść o chłopaku, który u progu dorosłości mierzy się z problemem uzależnienia od narkotyków. Jego losy zaczynają pokrywać się ze słowami utworów legendarnego wokalisty zespołu „Dżem” - Ryszarda Riedla.

Czy Bruno podzieli los ostatniego hipisa naszych czasów?

Zanim uzyskamy odpowiedź na to pytanie, warto rozpocząć przygodę z filmem od początku, czyli od... castingu. Michał Kołdras i Damian Data – twórcy „Lunatyków”, poszukują do swojej produkcji osób w wieku 17 – 40 lat do ról epizodycznych i statystów. Jak podkreśla Michał, który jest scenarzystą filmu: „Nie oczekujemy od chętnych doświadczenia aktorskiego. Liczy się zaangażowanie, optymizm i chęć zrobienia czegoś fajnego, co zostanie świetną pamiątką na lata.”

Filmowcy będą czekać na chętnych do udziału w filmie 29 kwietnia o godzinie 16.00 w II Liceum Ogólnokształcącym w Bochni. Wszystkie szczegóły na temat tego wydarzenia znajdują się na stronie: https://www.facebook.com/events/1590774664532137/?ref=3&ref_newsfeed_story_type=regular&feed_story_type=361 .