Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-03-04 21:05:19 przez system

Co nowego w Mechaniku?

Zbliża się sezon w którym szkoły średnie zapraszają uczniów gimnazjów oraz szkół podstawowych do skorzystania z możliwości odwiedzenia szkół, które zamierzają wybrać jako kolejny etap swojej edukacji. Jest to także doskonała okazja dla tych niezdecydowanych. Szkoły prezentując swoje wnętrza i możliwości edukacyjne w dużym stopniu pomagają tym, którzy nie podjęli jeszcze decyzji którą szkołę średnią wybrać.

Pierwszą szkołą, która otworzy swe drzwi dla wszystkich zainteresowanych będzie Zespół Szkół Nr 1 w Bochni. Szkoła zaprasza już w najbliższą sobotę, 10 marca na Dzień Otwarty. Spotkanie jest organizowane przede wszystkim z myślą o uczniach gimnazjum oraz ich rodzicach, którzy będą mogli się zapoznać z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2018/2019.

O szkole opowie dyrektor - mgr inż. Jan Balicki. Nie zabraknie także szczegółowych informacji na temat kryteriów, jakie będą brane pod uwagę podczas naboru uczniów. Druga część to zwiedzanie klas i bazy naukowo-dydaktycznej jaką dysponuje szkoła - zostaną zaprezentowane sale lekcyjne, pracownie specjalistyczne oraz warsztaty do praktycznej nauki zawodu. Dodatkowo na odwiedzających będą czekać pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Bochni, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, nauczyciele i uczniowie, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania zainteresowanych.

/media/data/upload/Marzec/Marzec 2018/Oferta edukacyjna zs1 .jpg