Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2019-07-19 10:23:33 przez system

„Czarek Czaruje” na Bocheńskiej Scenie Letniej

W najbliższą niedzielę 21 lipca o godz. 18:30 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się kolejna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej. Będzie to popołudnie przepełnione świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie Czarek Czaruje - prawdziwy iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Czarek czarował od dziecka, próbując rozwoju w różnych kierunkach sztuki, ale to iluzja podbiła jego serce a on teraz podbija serca tysięcy widzów. Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności.Czarek ma świetny kontakt z publicznością, a jego niebanalne iluzje na długo pozostają w pamięci widzów. Działa też nieszablonowo, samodzielnie wymyślając zaskakujące pokazy.

- Jestem przekonany, że zachwyci tym bocheńską publiczność – mówi Tomasz Ryncarz, Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta.

Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów - co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.