Kategoria: Kultura
Utworzono: 2019-07-19 10:23:33 przez system

„Czarek Czaruje” na Bocheńskiej Scenie Letniej

W najbliższą niedzielę 21 lipca o godz. 18:30 w Amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się kolejna odsłona Bocheńskiej Sceny Letniej. Będzie to popołudnie przepełnione świetną zabawą z dużą dozą iluzji, której autorem będzie Czarek Czaruje - prawdziwy iluzjonista, który łączy niesamowitą charyzmę ze swoimi wyjątkowymi umiejętnościami.

Czarek czarował od dziecka, próbując rozwoju w różnych kierunkach sztuki, ale to iluzja podbiła jego serce a on teraz podbija serca tysięcy widzów. Na bocheńskich widzów czeka w niedzielę interaktywne show, pełne zabawnych gagów i efektownych iluzji, wykonywanych również wśród publiczności.Czarek ma świetny kontakt z publicznością, a jego niebanalne iluzje na długo pozostają w pamięci widzów. Działa też nieszablonowo, samodzielnie wymyślając zaskakujące pokazy.

- Jestem przekonany, że zachwyci tym bocheńską publiczność – mówi Tomasz Ryncarz, Naczelnik Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta.

Czarek podczas występu układa kostkę rubika w zaledwie 3 sekundy, odnajduje dowolne karty widzów, pojawiając je z najmniej spodziewanych i zaskakujących miejsc, magicznie pojawia i znika butelkę Coli, prezentuje efekty z linami, długopisami, balonami oraz przedmiotami pożyczonymi od widzów - co nadaje jeszcze bardziej indywidualny charakter dla każdego występu.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.