Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-01-26 12:19:22 przez system

Doroczna zabawa karnawałowa WTZ-ów

W środę 25 stycznia w restauracji „Panorama” w Starym Wiśniczu już po raz siódmy odbył się wielki bal karnawałowy dla osób niepełnosprawnych. Tym razem w nowej sali bankietowej przy wciąż rozbudowującym się hotelu. Zabawę corocznie i z wielkim zaangażowaniem organizuje pan Krzysztof Kołodziejczyk, Radny Powiatu Bocheńskiego, a zarazem właściciel "Panoramy".

W spotkaniu udział wzięli podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Krakowa, os. Górali, Siołkowej, Stróż, Zawady Uszewskiej, Łapanowa, Proszówek, Środowiskowego Domu Samopomocy z Muchówki, uczniowie Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego z Bochni oraz wychowankowie Domu Dziecka z Bochni i Jasienia. W spotkaniu udział wzięło ponad 200 osób.

Przybyłych gości serdecznie powitali organizator zabawy - Krzysztof Kołodziejczyk oraz kierownik WTZ Proszówki Edward Firek. W części oficjalnej balu udział wzięli również burmistrz Nowego Wiśnicza Małgorzata Więckowska i starosta bocheński Ludwik Węgrzyn, życząc wszystkim wspaniałej zabawy „do białego rana”.

Pracownicy i podopieczni WTZ-ów serdecznie dziękują Krzysztofowi Kołodziejczykowi i całemu personelowi restauracji „Panorama” za organizacje i wspaniałe poprowadzenie tegorocznego Balu Karnawałowego. W ten sposób pragną docenić wkład pracy w organizację imprezy i wielkie serce, jakim zostały obdarowane osoby z niepełnosprawnością.