Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-06-29 12:16:52 przez system

Finał Dni Bochni 2015 już za nami!

Na finał tegorocznych Dni Bochni, które trwały niespełna trzy tygodnie zagrał Skubas oraz Brodka. W imprezie wzięło udział około 4 000 osób.

Skubas (Radosław Skubaja) podczas swojego koncertu na bocheńskim Rynku zaprezentował muzykę, która ma klimatyczne, lekko folkowe brzmienia. Pod koniec występu zaczął lekko kropić deszcz, ale artyście udało się wraz z publicznością rozpędzić deszczowe chmury utworem „Rain Song”.

Jako gwiazda tegorocznego święta miasta wystąpiła Brodka. Konferansjer zapowiadający artystkę zaznaczył, że bocheńska publiczność będzie miała do czynienia z najlepszą wokalistką w Polsce. Na potwierdzenie swoich słów przytoczył wczoraj opublikowany ranking przez jeden z ogólnopolskich portali internetowych, w których to właśnie Monika Brodka została okrzyknięta najlepszą wokalistkę w naszym kraju. Podczas koncertu artystka zaprezentowała głównie piosenki z albumu „Granda”. Zagrała m.in. utwór „K.O.”, „Saute” czy „ Varsovie”. Warto również podkreślić, że aranżacje niektórych wykonanych podczas bocheńskiego koncertu utworów były bardzo zaskakujące i posiadały w sobie dużo elektronicznych dźwięków.

Około godzinny wstęp zgromadził, jak podał konferansjer około 4 000 osób. W koncercie uczestniczyli też rodzice Moniki Brodki, którzy jak zaznaczyła sama artystka „przyjechali, ponieważ dawno nie widzieli swojej ukochanej córki”.

Dni Bochni 2015 zakończył niezwykle ciekawy pokaz sztucznych ogni.