Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-03-06 16:20:31 przez system

Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem w Bochni!

„Jerzyk dzisiaj nie pije” to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu „Złotopolscy” czy „Przyjaciółki” Magdalena Stużyńska. Spektakl jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków.

/media/data/upload/Marzec/Marzec 2015/kabaret mn.jpgWśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak „Palenie” – rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, „Odrabianie lekcji” – coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy „Jerzyk dzisiaj nie pije” – czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami. Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.

Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN (Hala Widowiskowo-Sportowa, 29 marca, godz. 19.30) z jeszcze jednego powodu – jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz. Czas trwania programu to 2 godziny.

Cena biletu wynosi 60 zł.

Indywidualnie bilety można nabyć w Miejskim Domu Kultury przy ul. Regis 1, tel. (14) 611-69-35 w Bochni lub na stronie www.biletynakabarety.pl

Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod numerem tel. (41) 361-80-47 lub 792-028-034.

Bilety wraz z fakturą dostarczone zostaną na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia.

Ilośc miejsc ograniczona!