Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-06-30 11:28:31 przez system

Lipcowe wyjazdy z PTTK

PTTK Oddział w Bochni organizuje wyjazdy w ramach turystyki krajowej i zagranicznej, pieszej górskiej i nizinnej, rowerowej, kajakowej i nie tylko. W nadchodzącym miesiącu zaprasza na następujące imprezy turystyczne:


1-2 lipca – VIII Rajd Wakacyjny – Słowacja, Niżne Tatry; w programie m.in. przejście piesze na Ohnište (1538 m n.p.m.), a także Brankowski Wodospad, Vlkolinec (UNESCO) oraz kolejka na Malinô Brdo. 8 lipca – Szlaki Tatr Polskich – Tatry Polskie; przejście piesze na Kościelec (2 155
m n.p.m.) w ramach zdobywania odznaki Szlaki Tatr Polskich.

15 lipca – Spływ kajakowy rzeką Rabą i Wisłą; w programie: spływ na trasie Chodenice /próg wodny/ - most w Górce na Wiśle, możliwość kąpieli, ognisko z pieczeniem kiełbasy. Tegoroczny spływ jest niezwykły, ponieważ rok 2017 został ogłoszony Rokiem Wisły.

22 lipca – Wycieczka rodzinna w Pieniny; w programie m.in. przejście piesze – Wąwóz Homole, zwiedzanie Szczawnicy, ruin Zamku w Czorsztynie, zapory w Niedzicy, rejs statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim, ognisko z pieczeniem kiełbasy. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do rodzin z dziećmi.

22-23 lipca – Zdobywaj odznakę Głównego Szlaku Beskidzkiego – Beskid Niski;
w programie przejścia piesze szlakiem czerwonym w okolicach Komańczy czy Karlikowa.
To już kolejny wyjazd w ramach zdobywania odznaki GSB.

Już w sierpniu m.in.: wycieczka do Rumunii (10-15.08.) oraz XXX Rajd Tatrzański (25-27.08).

Więcej informacji na stronie: www.bochnia.pttk.pl