Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-05-29 17:01:15 przez system

Młode talenty z trzema tytułami

Zorganizowany przez Miejski Dom Kultury w Bochni przegląd „Młode Talenty” podobnie jak w zeszłym roku był powiatowymi eliminacjami do festiwalu „Talenty Małopolski”. Bocheńskie „Młode Talenty” mogą uznać swoje występy za niezwykle udane, wrócili bowiem z trzema tytułami „Talent Małopolski” oraz pięcioma wyróżnieniami.

Tytuł „Talent Małopolski” w kategorii wiekowej 10-15 lat otrzymał tegoroczny „Młody Talent” zespół taneczny ATOMÓWKI z działającego w Miejskim Domu Kultury JDC Dance Studio. Wyróżnienia w tej kategorii wiekowej(10-15 lat) otrzymali Helena Kosecka i zespół New Fresh z Dance&Fitness House oraz zespół JDC SWAGGERSI z JDC Dance Studio.

Tytuł „Talent Małopolski” w kategorii wiekowej 16-21 lat zdobyli trenująca samodzielnie Julia Hnatów oraz duet Dominika Kalicka i Kinga Snopek z Dance&Fitness House, wyróżnienia zaś wytańczyli trenująca samodzielnie Anna Wilk (Młody Talent 2013) oraz trio Upadłe Anioły z Dance&Fitnes House.

Występy wszystkich laureatów tegorocznych „Młodych Talentów” będzie można oglądać i posłuchać podczas koncertu galowego przeglądu „Młode Talenty 2017”, który odbędzie się 18 czerwca 2017 r o godz. 18.00 w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w ramach tegorocznych Dni Bochni.

Fotorelację z wydarzeń można zobaczyć TUTAJ