Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-04-06 15:10:34 przez system

Młody Plastyk 2016

Uzdolnione plastycznie dzieci i młodzież zachęcamy do ubiegania się o tytuł „Młody Plastyk 2016”. Organizowany przez Miejski Dom Kultury w Bochni przegląd adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 21 lat z terenu powiatu bocheńskiego, wykazującej zdolności plastyczne, w wymiarze przekraczającym szkolny program edukacyjny.

Jury przeglądu wyłoni jedną osobę prezentującą nieprzeciętny talent i umiejętności stosowne do wieku, rokującą dalszy rozwój, która otrzyma tytuł „Młody Plastyk 2016”. Jury może także przyznać wyróżnienia. Brak narzuconego tematu i techniki prac ma na celu umożliwienie maksymalnej swobody wypowiedzi.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są w sekretariacie MDK oraz na stronie internetowej www.mdk.bochnia.pl. Termin składania prac konkursowych wraz z poprawnie wypełnioną kartą zgłoszeniową upływa 31 maja. Wernisaż wystawy pokonkursowej oraz wręczenie nagród odbędzie się w ramach Dni Bochni w Miejskim Domu Kultury, 15 czerwca o godz. 12.00, a prace laureatów będą także prezentowane na płycie Rynku podczas dniowobocheńskich imprez 25 i 26 czerwca 2016 r.