Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-11-09 19:19:59 przez system

Nie tylko w Marszu można uczcić 11 listopada

Urząd Miasta w Bochni wraz z Zespołem Szkół Muzycznych serdecznie zapraszają na „Wspólne Bochnian Śpiewanie”, które odbędzie się 11 listopada o godzinie 16.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Wspólne śpiewanie stało się już bocheńską tradycją i organizowane jest od kilkunastu lat w ramach obchodów Narodowego Święta Odzyskania Niepodległości. Z tej okazji Wydział Promocji i Rozwoju Miasta przygotowuje dla wszystkich uczestników okolicznościowe śpiewniki z tekstami patriotycznych oraz żołnierskich pieśni.

Ten wyjątkowy koncert z czynnym udziałem publiczności prowadzić będzie Pani Małgorzata Czekotowska, a poprzedzi go krótki występ Chóru Kameralnego "Salt Singers" pod dyr. Macieja Kozłowskiego, Chóru Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bochni pod dyr. Moniki Gruszowskiej oraz Chóru Związku Nauczycielstwa Polskiego pod dyr. Barbary Wilkońskiej-Firlet.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich na to wyjątkowe wydarzenie, które poprzez muzykę łączy pokolenia mieszkańców Solnego Grodu.