Kategoria: Kultura
Utworzono: 2020-01-21 22:08:33 przez Czas2012

Nieszkowice Wielkie dla podopiecznych DPS

17 stycznia br. uczniowie klasy V i VI z Zespołu Szkół Gminnych w Nieszkowicach Wielkich wraz z nauczycielami Agatą Gajewską, Moniką Brzegową oraz Tomaszem Monetą, odwiedziły podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Bochni. Powodem wizyty były jasełka, które przygotowali uczniowie szkoły.

Przedstawienie wzbudziło zachwyt u wszystkich zgromadzonych. Całość przedstawienia przeplatana była kolędami i piosenkami bożonarodzeniowymi, tworzącymi niepowtarzalny klimat radości i refleksji. Ogromne zaangażowanie uczniów opłaciło się, gdyż przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami. Mieszkańcy z radością przyjęli zaprezentowaną przez uczniów historię narodzenia Jezusa włączając się w śpiew kolęd. Na koniec występu wszystkich uczestników zaskoczyły podarowane słodkie upominki.
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.