Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-01-20 19:31:45 przez system

„Planszownia" czyli rzuć kostką

„Planszownia czyli rzuć kostką” to oferta na ferie Oddziału dla Dzieci i Młodzieży bocheńskiej Biblioteki, skierowana do wszystkich miłośników gier ”bez prądu”. Na wspólne granie Biblioteka zaprasza 27 stycznia w godzinach od 10.00 – 14.00 do sali klubu Biblioteki.
Jesteś fanem gier planszowych? Lubisz rywalizację? Chcesz miło i aktywnie spędzić czas? Mamy propozycję dla ciebie - przyjdź do Biblioteki na „Planszownię”.

Gry planszowe to doskonały sposób spędzenia czasu wolnego, nie wymagają źródła zasilania, Internetu, czy też dostępu do komputera. Wystarczy po prostu spakować je do samochodu czy plecaka i zabrać na wakacje, ferie, wycieczkę czy biwak. Pozytywnie wpływają na nasz umysł, rozwijają i pogłębiają pamięć oraz koncentrację. Są świetną odskocznią od świata pełnego komputerów i telewizji. Wspomagają nie tylko rozwój logicznego i strategicznego myślenia ale również są świetną propozycją na integrację w grupie oraz gwarancją dobrej zabawy.

- Bocheńska biblioteka zaprasza do wspólnych rozgrywek wszystkich miłośników gier planszowych, a także tych, którzy nie połknęli jeszcze tego bakcyla. Zachęcamy wszystkich do przyniesienia swoich ulubionych „planszówek”. Gwarantujemy fantastyczną zabawę i wiele emocjonujących rozgrywek - mówi dyrektor placówki Dorota Rzepka.