Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-09-22 08:50:45 przez system

Prześlij zdjęcie z podróży i wygraj drukarkę fotograficzną!

Organizatorzy Festiwalu podróżniczego „Na świat” przedłużają termin zgłoszeń do konkursu fotograficznego na zdjęcie z podróży. Do wygrania jest kompaktowa drukarka termosublimacyjna.

Lubisz podróżować? Potrafisz uchwycić ciekawy kadr? Zgłoś w konkursie swoje zdjęcie nawiązujące w jakikolwiek sposób do podróżowania! Zdjęcie może przedstawiać krajobraz, ludzi, kulturę, naturę, może być zrobione zarówno zagranicą, jak i w Polsce. Wszystko zależy od Ciebie. Pokaż swoje spojrzenie na świat.

Do wygrania kompaktowa drukarka termosublimacyjna, umożliwiająca drukowanie zdjęć bezpośrednio ze smartfonów i z aparatów – idealna w podróż i nie tylko!

Zdjęcie należy zgłosić przez stronę www.naswiat.pl do 24 września (czwartek), do godz. 12.00.

Spośród nadesłanych zdjęć Kapituła Konkursowa wybierze 12 półfinałowych fotografii, na które głosować będzie publiczność podczas Festiwalu. Wtedy też wręczona zostanie nagroda, dlatego obecność autora zdjęcia na sali jest wymagana.

Konkurs jest elementem Festiwalu Podróżniczego „Na świat”, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 26 września. W programie:
• pokaz pojazdów dostosowanych do dalekich podróży na bocheńskim rynku (10.00-14.00)
• warsztaty podróżnicze w Miejskim Domu Kultury (10.00-14.00): fotografia, couchsurfing, wolontariat misyjny i turystyka z plecakiem
• pokazy niesamowitych podróżników w Oratorium Św. Kingi (14.00-20.00): Ameryka Południowa, Kazachstan, Rosja, Afryka.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Pełny program i wszystkie szczegóły na www.naswiat.pl oraz na www.facebook.com/FestiwalNaSwiat.

Organizatorami wydarzenia jest Stowarzyszenie Bochnia i Sól i Grupa Wschodu. Patroni honorowi Powiat Bocheński, Gmina Miasta Bochnia. Sponsorzy: Sat Kurier, Mastercamp, Agencja Reklamowa Nawigator, Agrochemik, Biuro Tłumaczeń Translex, Pracownia Projektowa Drokan, Invest Group - Antoni Kokoszka, Centrum Obróbki Szkła, SSCPiR, Społem PSS Bochnia, Kopalnia Soli w Bochni i Uzdrowisko Kopalnia Soli w Bochni. Zadanie współfinansowane ze środków Gminy Miasta Bochnia i Powiatu Bocheńskiego.