Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2015-10-21 23:11:22 przez system

Red. Skarżyński o Whitesnake w MDK

23 października o 18.00 w sali kameralnej kina Regis, red. Jerzy Skarżyński przedstawi brytyjski zespół hardcorowy Whitesnake. Wykładowi z cyklu „Ilustrowana muzyką historia Rocka” towarzyszył będzie koncert Live in the Still of the night.

Live in the Still of the night to koncert zarejestrowany 20 października 2004 r. w Hammersmith Apollo w Londynie. Zespół wystąpił w składzie: David Coverdale (lead vocals) Doug Aldrich (guitar, vocals) Reb Beach (guitar, vocals) Timothy Drury (keyboards, vocals) Marco Mendoza (bass, vocals) Tommy Aldridge (drums).

Marco Mendoza dał, kilka tygodni temu, znakomity koncert w dużej sali kina Regis, a już w najbliższy piątek będzie można go posłuchać i obejrzeć w repertuarze Whitesneake.

Live in the Still of the night to doskonale zagrany i sfilmowany koncert. Początek wciska w fotel. „Burn” zagrane jest z taką mocą, że ściska za gardło i ciarki chodzą po plecach. Później jest równie dobrze. Końcówka koncertu też jest bardzo energetyczna. „Take Me With You” to taki ogień, że lepiej już być nie może.

„Ilustrowana muzyką historia Rocka” – Whitesneake
Wykład red. Jerzego Skarżyńskiego (Radio Kraków)
sala kameralna, kino Regis
23.10.2015 r., godz. 18.
Wstęp wolny.