Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-08-19 15:02:37 przez system

Rzezawa żegna się z latem

Wójt Rzezawy, Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Rzezawie zapraszają do udziału w imprezie plenerowej „Pożegnanie Lata w Gminie Rzezawa”, która odbędzie się 27 sierpnia na boisku sportowym w Rzezawie.

Podczas imprezy nie zabraknie atrakcji dla miłośników sportowych emocji, gdyż zgromadzona publiczność będzie mogła podziwiać zmagania jednostek strażackich w zawodach OSP Gminy Rzezawa jak również pokazie quadów firmy AR Moto Service Rzezawa. W dalszej części spotkania swoje umiejętności zaprezentuje Mistrz Polski Enduro 2015 w kategorii quadów, reprezentant Grupy 4x4 Paweł Samek.

Od godziny 19.00 swój program muzyczny rozpocznie Adrianna Dijuk z Zespołem. Uczestniczka pierwszej Polskiej edycji programu telewizyjnego „Aplauz, Aplauz!” emitowanego przez stację TVN. W jej repertuarze znajdują się zarówno polskie, jak i zagraniczne covery, a także autorskie utwory.

Gościem specjalnym, a zarazem gwiazdą tego spotkania będzie Mateusz Mijal - muzyk, kompozytor oraz wokalista. Znany między innymi z takich przebojów jak:, „Niech się ludzie śmieją” oraz „Coś na później”. Duet z Liberem pozwolił stworzyć popularną propozycję wakacyjnego hitu, którym jest utwór „Winny”.

Na zakończenie spotkania dyskotekę poprowadzić DJ’s Team z Brzeska.