Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2017-03-02 15:13:59 przez system

Tydzień E-książki

W związku z corocznymi obchodami Międzynarodowego Tygodnia E-książki platforma IBUK Libra przygotowała dla Czytelników bocheńskiej Biblioteki niespodziankę.

W dniach od 1 do 14 marca platforma IBUK Libra poszerzy zestaw tytułów, wykupiony przez Bibliotekę, o około 2700 publikacji. Pojawią się w nim książki z zakresu literatury faktu i literatury pięknej, do których będą mieli nieodpłatny dostęp czytelnicy bocheńskiej książnicy. Przez dwa tygodnie użytkownicyIBUK Libra będą mogli korzystać z pełnej treści wszystkich książek.

Już dziś zachęcamy wszystkich Czytelników, którzy dotąd nie korzystali z zasobów czytelni elektronicznej do pobrania kodów PIN, niezbędnych do rejestracji i logowania się na stronie libra.ibuk.pl. Kody należy odbierać w Czytelni dla Dorosłych, ul. Mickiewicza 5, I piętro.

Wszystkich czytających literaturę piękną, którzy nie znajdą poszukiwanych tytułów w zasobach IBUK Libra, gdzie przeważa literatura naukowa, zachęcamy do pobrania kodów dostępu i korzystania z e-książek z zasobów Legimi.