Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-05-16 11:04:52 przez system

Udany debiut „Młodych Talentów”

Zorganizowany przez MDK przegląd „Młode Talenty” był w tym roku jednocześnie powiatowymi eliminacjami do festiwalu „Talenty Małopolski”. Bocheńskie „Młode Talenty” mogą uznać swój debiut za niezwykle udany, wróciły bowiem z tytułem „Talent Małopolski” oraz dwoma wyróżnieniami.

Tytuł „Talent Małopolski”, w kategorii wiekowej 16-21 lat, otrzymał tegoroczny „Młody Talent” - zespół taneczny All Star Crew w składzie: Maja Dziadowiec, Asia Gawęda, Ewelina Bączek, Julia Hnatów, Kamila Ziółkowska z działającego w MDK Jazz Dance Center. Autorami choreografii zwycięskiego układu pt. „Tylko taniec” są Andrzej Starowicz i Katarzyna Nowakowska.

W kategorii muzycznej wyróżnione zostały Agnieszka Nowakowska - zdobywczyni tytułu „Młody Talent 2016” za wykonanie utworu „Życzenia z całego serca” oraz Gabrysia Fortuna która także w bocheńskim przeglądzie otrzymała wyróżnienie za „Czy nastanie znów świt”.

Protokoły z przesłuchań do „Talentów Małopolski” pod adresem: http://www.talentymalopolski.pl/2016_final_fm

Zwycięskie utwory będzie można obejrzeć i posłuchać wraz z innymi wyróżnionymi podczas koncertu finałowego przeglądu „Młode Talenty 2016”, który odbędzie się 19 czerwca 2016 r. w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia w ramach tegorocznych Dni Bochni.