Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2009-03-24 10:24:21 przez system

ULKA zaprasza do biblioteki

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni i Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz Przewlekle Chorych ? ULKA zapraszają na wieczór z Panią Ewą Stadtmüller. To kolejne spotkanie, na które uczestnicy i koordynatorzy projektu ?Polscy poeci dzieciom?,

...realizowanego w ramach programu "Równe szanse — Kolorowa Akademia", dofinansowywanego przez Fundację im. Stefana Batorego zapraszają wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim dzieci, młodzież, rodziców, opiekunów, sympatyków biblioteki i ULKI, naszych przyjaciół oraz tych, którzy chcieliby nas poznać.

Zapraszamy dzieci chore, z niepełnosprawnością, rodzeństwo, oraz ich zdrowych rówieśników, wszystkich, którzy lubią dowiadywać się czegoś nowego, poznawać innych ludzi, którzy lubią dobrą zabawę w miłym towarzystwie. Spotkanie odbędzie się w piątek, dn. 27 marca 2009 r., w Sali Klubu bocheńskiej Biblioteki Publicznej, o godz. 17.00.

Jeżeli chcecie poznać Panią Ewę Stadtmüller, której twórczość jest już dobrze znana bocheńskim najmłodszym czytelnikom, porozmawiać z nią, poznać kulisy jej twórczości, sekrety pracy pisarza to zapraszamy w piątek 27 marca do sali klubowej Biblioteki w Bochni. Chcecie ciekawie spędzić czas, przypomnieć sobie lub poznać polskie, a może bocheńskie legendy, posłuchać bajek, wierszyków, wspólnie zaśpiewać piosenki, rozwiązać zagadki?
Jeśli tak, to zapraszamy!

Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych oraz Przewlekle Chorych ULKA
Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie WWW Stowarzyszenia pod adresem:
<http://www.ulka.org.pl/452/66812.html>