Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2023-06-09 22:48:46 przez KacperGlod

W niedzielę II Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej. Jak wygrać w konkursie?

Już w najbliższą niedzielę, 11 czerwca, w Parku Rodzinnym Uzbornia w Bochni odbędzie się druga edycja Bocheńskiego Festiwalu Muzyki Filmowej. Na scenie wystąpią zespół "Tu i Teraz" oraz Orkiestra Dęta Uście Solne. Organizatorzy ogłosili również konkurs na spostrzegawczość i znajomość filmów.

Na plakacie promującym II Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej można zobaczyć kadry z różnych filmów, z których muzykę będzie można usłyszeć podczas jednego z koncertów festiwalowych. Zadaniem konkursowym jest podanie tytułów trzech filmów, z których kadry zdublowały się na plakacie festiwalowym.

Regulamin konkursu
• Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zapisać na specjalnie przygotowanym formularzu.
• Formularz należy wrzucić do wskazanego pojemnika podczas trwania festiwalu – informacje udzielane będą uczestnikom na bieżąco.
• Formularz można wypełnić wcześniej, można będzie również wypełnić go w czasie trwania festiwalu. Organizatorzy przewidują dostępność formularza oraz przyborów do pisania.
• Formularz może zostać wykorzystany przez każdą osobę tylko jeden raz. Zdublowanie formularza spowoduje dyskwalifikację przy ewentualnym odbiorze nagrody.
• Po zakończeniu drugiego koncertu festiwalowego rozlosowane zostaną 5 nagród głównych i 15 nagród pocieszenia.
• Warunkiem wygranej jest dobra odpowiedź na pytanie konkursowe oraz obecność w Amfiteatrze podczas losowania.
• Nagrody losowane będą do skutku, czyli do wręczenia 5 nagród głównych i 15 nagród pocieszenia.
• Jeśli zabraknie zgłoszeń z odpowiedziami, nagrody zostaną rozdane zgodnie z decyzją prowadzących.

Formularz, w którym należy zapisać tytuły odgadywanych filmów pobrać i wydrukować można klikając tutaj! Formularz będzie można odebrać również podczas wydarzenia.

II Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej to cykliczna impreza organizowana przez Stowarzyszenie "Cives Conscii". Pierwsza edycja festiwalu odbyła się w sierpniu zeszłego roku, również na deskach bocheńskiego amfiteatru na "Uzborni". Tegoroczna impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę o godzinie 16:00.

Zobacz więcej:

Już w czerwcu II Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej

/media/user/images/upload/Czerwiec/Czerwiec 2023/II-BFMF-plakat.jpg

Fot. Urszula Machaj