Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-02-09 10:16:48 przez system

Walentynkowe seanse w kinie Regis

W niedzielę 14 lutego, czyli w Święto Zakochanych Kino Regis zaprasza na specjalne walentynkowe seanse.

Oprócz atrakcji filmowych, przewidziane są losowania romantycznych upominków o łacznej wartości ponad 1200 zł, ufundowanych przez Centrum Konferencyjno - Hotelowe & SPA Nowa Bochnia, Galeria Bocheńska (Restauracja Salina), Hotel Kasztel (Rzezawa) oraz Intermarche (Bochnia).

Filmem, przy którym widzowie spędzą atrakcyjny wieczór będzie komedia romantyczna "Planeta singli". Jak opisuje dystrybutor filmu - nie jest to po prostu kolejna polska komedia romantyczna. Nie wywoła u nikogo depresji, ani napadu wściekłości. To komedia romantyczna, na jaką zasługują widzowie, skrojona według najlepszych światowych wzorców – pełna błyskotliwego humoru i wzruszeń.
Rozrywkę na najwyższym poziomie gwarantuje Mitja Okorn - reżyser superhitu "Listy do M".

Bilety dla wszystkich zakochanych w promocyjnej cenie 12 zł (tylko 14 lutego).
Seanse o godz. 17.40 i 20.00.
Ilość miejsc ograniczona.
Rezerwacje tylko telefoniczne pod numerem telefonu 14 611 69 35 w. 27 (w godz. 15.30 - 20.00) lub 14 611 69 01 (w godz. 8.30 - 15.30)

Planeta Singli
gatunek: komedia romantyczna
produkcja: Polska
reżyseria: Mitja Okorn
obsada: Maciej Stuhr, Agnieszka Więdłocha, Danuta Stenka, Tomasz Karolak
czas trwania: 126 min.
od lat: 14

Ania (Agnieszka Więdłocha) jest uroczą, romantyczną, ale niezbyt pewną siebie nauczycielką, poszukującą idealnego mężczyzny na internetowych portalach randkowych. Przypadkiem, w walentynkowy wieczór, spotyka showmana Tomka (Maciej Stuhr), który prowadzi najpopularniejszy i najbardziej kontrowersyjny program telewizyjny w kraju. Zachwycony niepoprawnym romantyzmem Ani, proponuje jej, żeby została bohaterką jego show – ona będzie umawiać się na randki przez internet, a on w swoim programie pokaże prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmieje naiwność kobiet szukających tam ideału. Szalone randkowe przygody Ani szybko stają się wielkim przebojem. Jednak pewnego dnia Ania nieoczekiwanie spotyka… idealnego faceta – Antoniego (Michał Czernecki). Naciskany przez bezwzględną szefową stacji (Ewa Błaszczyk) Tomek musi ratować oglądalność programu. A może i własne uczucie do Ani?
„Planeta Singli” to walentynkowa komedia w gwiazdorskiej obsadzie, z mnóstwem niespodzianek, jakich nie było do tej pory w żadnym polskim filmie.