Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2016-07-04 16:16:35 przez system

Wilki i Mrozu gwiazdami Święta Gminy Bochnia

Wielkimi krokami zbliża się II Święto Gminy Bochnia. Atrakcje tegorocznej edycji zostały zaplanowane na dwa dni w terminie 9-10 li

Pierwszy dnia rozpocznie się pełnym napięcia VI Turniejem Sołectw, w którym drużyny zmierzą się ze sobą w licznych zespołowych konkurencjach sprawnościowych. Po zakończeniu turnieju scenę przejmą młode, lokalne talenty. Występ grupy Gienson wprowadzi uczestników w pop-rockowe brzmienie, poprzedzając występ Gwiazdy Wieczoru - Roberta Gawlińskiego z zespołem Wilki, znanych wszystkim z takich przebojów jak Baśka, Słońce pokonał cień, Bohema, Love story czy też Na zawsze i na wieczność.

Sobotni wieczór zakończy pokaz sztucznych ogni i całonocna dyskoteka.

Drugi dzień imprezy otworzy Święto Latawca z niezwykle atrakcyjną ofertą zabaw i konkursów dla całych rodzin. W ciągu tej dwudniowej imprezy na żądnych wrażeń czekać będą szaleńcze atrakcje profesjonalnego Lunaparku oraz lotnicze gry, zabawy i animacje zorganizowane w ramach Aeropikiniku.

Niedzielny program artystyczny wzbogacą o różne gatunki i style muzyczne lokalne zespoły. Usłyszymy m.in. zespół country Ohalio, który tworzą doświadczeni muzycy z Grzegorzem Kapcią na czele. Głównym punktem niedzielnego programu będzie występ polskiego piosenkarza, wykonującego muzykę z pogranicza popu i R&B, znanego jako Mrozu. Jego przeboje takie jak Miliony monet, Poza Logiką, Jak nie my to kto, Horyzont, Nic do stracenia podbiły serca wielu młodych Polaków. Konferansjerem imprezy będzie znany z programów Eska-TV Kris Kojder.

Dla wszystkich wiernych piłkarskich kibiców przewidziana została niebagatelna rozrywka – transmisja na żywo finału Euro 2016. Dzięki temu wszyscy będą mogli przeżywać te ekscytujące chwile.

Dzięki porozumieniu z Rejonowym Przedsiębiorstwem Komunikacji na miejsce imprezy kursować będą specjalne autobusy na trasie Bochnia – Słomka – Bochnia.