Kategoria: Kultura
Opublikowano: 2018-05-17 21:14:32 przez system

Zaśpiewaj z Sylwią Grzeszczak

Już po raz dziesiąty Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w dedykowanym im Konkursie Młodych Wokalistów.

W tegorocznej edycji Konkursu uczestnicy są zobowiązani do przygotowania i publicznego wykonania dwóch polskich piosenek, w tym dowolnego utworu z repertuaru Sylwii Grzeszczak – głównej gwiazdy tegorocznego Święta Gminy Bochnia.

Wykonawcy chętni do udziału w Konkursie proszeni są o wypełnienie Karty Zgłoszenia stanowiącej załącznik do regulaminu, dostępnego na stronie internetowej Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu: www.gck.bochnia.pl, i dostarczenia jej do siedziby organizatora Konkursu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 maja 2017 roku. Organizatorzy dopuszczają możliwość przesyłania zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres: biuro@gck.bochnia.pl.

Główną Nagrodą w Konkursie jest wspólne wykonanie z Sylwią Grzeszczak wskazanej przez artystkę piosenki podczas 4 Święta Gminy Bochnia.

Ponadto wszyscy Laureaci Konkursu otrzymają indywidualne nagrody rzeczowe oraz będą mieli możliwość zaprezentowania się na innych imprezach kulturalnych organizowanych przez GCKCziS na terenie całej gminy Bochnia w tym sezonie artystycznym.