Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2015-04-02 23:31:37 przez system

Pomóż Łąkcie Grn. wygrać Podwórko Nivea!

Ruszyła najnowsza odsłona projektu „Podwórko Nivea” - Rodzinne Miejsce Zabaw. W ramach kolejnej, tym razem łączącej pokolenia inicjatywy, marka ufunduje w całej Polsce 40 niepowtarzalnych placów zabaw, przygotowanych z myślą o całej rodzinie. „Podwórka Nivea” będą kładły nacisk na jakościowe spędzanie czasu z dzieckiem, z dala od telewizora czy komputera. Jednocześnie pozwolą one przenieść się współczesnym rodzicom do czasów, w których sami bawili się na podwórku.

Jest szansa na utworzenie takiego placu zabaw obok urokliwego stawku nieopodal Zespołu Szkół im. św. Jana Pawła II w Łąkcie Górnej. Z pewnością obiekt rozrywki dla maluchów idealnie skomponowałby się z rajskim molem, zamieszkałym przez urokliwe kaczuszki. Nie jest to jednak jedyna atrakcja w tej strefie. Jak wiadomo, relaks potrzebny jest także starszym. Dlatego w pobliżu stawu niebawem zostanie oddana do użytku siłownia polowa. Kto wie, być może będzie to początek czyjejś kariery sportowej?

Do 31 maja na stronie: www.nivea.pl/podworko będzie można codziennie oddawać swoje głosy na Łąktę Górną. W 40 lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę punktów, zostaną wybudowane niepowtarzalne Podwórka Nivea. Sprawmy, by w szczęśliwej „40” znalazła się też Łąkta!

Zasady są proste, aby wygrać, trzeba głosować - dla nas to kilka sekund pracy dziennie, a dla naszych najmłodszych pełne godziny radosnych zabaw na placu zabaw za ponad 100 000 zł.