Kategoria: Bochnia - wydarzenia
Opublikowano: 2023-05-10 22:33:10 przez KacperGlod

XII Edycja Pstrąga Doliny Raby. Zawody już 21 maja

Już 21 maja odbędą się dwunaste Otwarte Zawody Spinningowe "Pstrąg Doliny Raby" organizowane przez Klub Spinningowy Zębaty Bochnia. Zapisy potrwają do 17 maja.

Pstrąg Doliny Raby to flagowe zawody spinningowe organizowane już po raz dwunasty. Wydarzenie skupia się w głównej mierze na pstrągu potokowym, czyli rybie górskiej, żyjącej m.in. w rzece Rabie i Stradomce, na których odbędą się zawody. Warunkiem udziału jest zapłacenie opłaty startowej przelewem na konto Koła PZW Bochnia w terminie ujętym w regulaminie zawodów oraz posiadanie aktualnych opłat w macierzystym kole za wędkowanie na wodach otwartych w 2023 roku. Więcej informacji odnośnie zapisów na plakacie.

Klub Spinningowy Zębaty Bochnia to działający od 2010 roku klub sympatyków wędkarstwa spinningowego. Celem tego klubu jest być organizacja zawodów i spotkań w gronie miłośników spinningu, wymiana doświadczeń oraz promocja rzeki Raby i działania na rzecz ochrony środowiska. Z każdym miesiącem do Klubu Spinningowego przystępują nowi członkowie, doświadczeni jak i początkujący miłośnicy spinningu chcący doskonalić swoje umiejętności, poznawać nowe łowiska oraz brać udział w różnych przedsięwzięciach Klubu.

/media/user/images/upload/Maj/Maj2023/plakat_zawody.png