Kategoria: Koronawirus - komentarze w sieci
Opublikowano: 2022-02-01 12:04:03 przez Czas2012

Pandemia – ważne informacje – 2 lata z Covidem

Luty 2020 to miesiąc w którym zaczęto mówić o groźbie rozprzestrzeniającego się wirusa. W marcu kolejnego miesiąca zamknięto po raz pierwszy szkoły, a kolejne dni przyniosły całkowity tzw. lockdown czyli zamknięcie większości sklepów, restauracji, siłowni, placówek kulturalnych, wprowadzono rygorystyczne przepisy sanitarne, a Policja zaczęła ścigać (jak się wkrótce okazało bezprawnie) tych którzy się do nich nie stosują. W niedługim czasie zamknięto nawet lasy. W głównych mediach zaczęto nie rzetelnie informować o wirusie ale manipulując widzami nakręcać piramidę strachu i grozy.

Teraz po dwóch latach wprowadzania na przemian łagodniejszych i ostrzejszych obostrzeń sanitarnych wiemy już o wprowadzonej pandemii dość sporo. Wiemy, że prawie wszystkie działania i obostrzenia jakie wprowadzał rząd przez ostatnie dwa lata nie przyniosły żadnych rezultatów. Zakażania jak były tak są. Nie pomagają również szczepienia, które w skandaliczny sposób próbuje się wymuszać na ludziach. Szczepionki są nieprzebadane do końca i dopuszczone do użytku tylko warunkowo. Działania rządu w postaci wprowadzania drakońskich kar, zachęcania do donoszenia na innych, degrengolady nauczania, dezorganizacji służby zdrowia, wprowadzania Polaków w stany depresyjne i samobójstwa nie przypominają już racjonalnych działań walki z chorobą ale próby wprowadzenia kolejnej komuny, skłócenia ludzi, sterroryzowania naszego życia oraz wykończenia gospodarki, szczególnie małych i średnich firm. Sam rząd stał się już celem podejrzeń, że działa w zmowie z koncernami szczepionkowymi. W takiej sytuacji należałoby zapytać czy spadkobiercy ideałów Solidarności czyli Prawo i Sprawiedliwość oraz partie popierające takie kroki jak np. PO czy cała lewica stoją obecnie tam gdzie kiedyś stało ZOMO i cały ówczesny komunistyczny aparat sowieckiej władzy? Bo tak to obecnie zaczyna wyglądać szczególnie po ogłoszeniu pomysłu na ustawę funkcjonującą już pod złośliwą nazwą czyli tzw."Lex Konfident". Zwłaszcza w kontekście znikomej śmiertelności na Covid sięgającej 0,3% populacji w ciągu 2 lat. Przy czym, jak już niejednokrotnie wspominaliśmy, zmarłym nie wykonuje się sekcji zwłok i nie ma pewności co do głównych przyczyn zgonów.

Spośród wielu komentarzy i podsumowań jakie mają obecnie miejsce jedno z najcelniejszych i najbardziej chyba rzeczowe wygłosił dr Zbigniew Partyka podczas konferencji zorganizowanej 29 stycznia przez Akademię Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu pn. „Oblicza pandemii”. Innymi mówcami byli m.in.: dr Paweł Basiukiewicz, dr Włodzimierz Bodnar, redaktor Jan Pospieszalski, czy ks. prof. dr hab. Paweł Bortkiewicz. Poniżej wykład dr Partyki:

/media/user/images/upload/Styczen/Styczeń 2022/P.jpgNagranie audio
.

Youtube ocenzurował nagranie

Paweł Wieciech