Kategoria: Region
Utworzono: 2019-07-23 19:50:21 przez system

Mąż Grażyny Kuliszewskiej zatrzymany w Londynie

Wczoraj o godz. 14.30 policja angielska zatrzymała w Londynie Czesława K. męża Grażyny Kuliszewskiej, której ciało, w stanie daleko posuniętego rozkładu znaleziono 28 lutego tego roku w rzece Uszwicy. Zatrzymanie nastąpiło na wniosek polskiej policji.

Kuliszewską wcześniej uważano za zaginioną, po tym jak 3 stycznia w Borzęcinie ślad po niej zaginął. W Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum UJ w Krakowie ciągle trwają badania ciała kobiety. Jak przyznał rzecznik Policji, ostatnio prowadzone są badania toksykologiczne.

Czesław K. od początku był w kręgu podejrzanych o zabójstwo żony. Tym bardziej, że Grażyna Kuliszewska miała bardzo poważny romans ze swoim londyńskim fryzjerem, z pochodzenia Kurdem.

Czesław K. konsekwentnie odrzucał te podejrzenia. Po śmierci żony to on zajmował się ich kilkuletnim synkiem. Jak podają media, policja zatrzymała Czesława K. właśnie w chwili, kiedy odbierał dziecko z przedszkola. Jeśli wierzyć doniesieniom na mediach społecznościowych, malcem zajmie się rodzina Grażyny Kuliszewskiej.

eb
Komentarze użytkowników

Portal nie jest odpowiedzialny za treść komentarzy dodanych przez jego użytkowników. Osoby, które dodają komentarze naruszające prawo, prawa osób trzecich lub naruszają prawa innych podmiotów mogą zostać pociągnięte do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.