Kategoria: Region
Opublikowano: 2019-07-23 19:50:21 przez system

Mąż Grażyny Kuliszewskiej zatrzymany w Londynie

Wczoraj o godz. 14.30 policja angielska zatrzymała w Londynie Czesława K. męża Grażyny Kuliszewskiej, której ciało, w stanie daleko posuniętego rozkładu znaleziono 28 lutego tego roku w rzece Uszwicy. Zatrzymanie nastąpiło na wniosek polskiej policji.

Kuliszewską wcześniej uważano za zaginioną, po tym jak 3 stycznia w Borzęcinie ślad po niej zaginął. W Zakładzie Medycyny Sądowej Collegium Medicum UJ w Krakowie ciągle trwają badania ciała kobiety. Jak przyznał rzecznik Policji, ostatnio prowadzone są badania toksykologiczne.

Czesław K. od początku był w kręgu podejrzanych o zabójstwo żony. Tym bardziej, że Grażyna Kuliszewska miała bardzo poważny romans ze swoim londyńskim fryzjerem, z pochodzenia Kurdem.

Czesław K. konsekwentnie odrzucał te podejrzenia. Po śmierci żony to on zajmował się ich kilkuletnim synkiem. Jak podają media, policja zatrzymała Czesława K. właśnie w chwili, kiedy odbierał dziecko z przedszkola. Jeśli wierzyć doniesieniom na mediach społecznościowych, malcem zajmie się rodzina Grażyny Kuliszewskiej.

eb