Kategoria: Region
Opublikowano: 2017-03-14 14:52:42 przez system

Pechowi dilerzy

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełniący służbę w patrolu nieumundurowanym zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy zaoferowali im do sprzedaży środki odurzające. Narkotykowi dilerzy usłyszą zarzuty posiadania i sprzedaży środków odurzających - za co grozi im do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Krakowie pełnili służbę w pieszym patrolu nieumundurowanym. Nagle do policjantów podeszło dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich powiedział funkcjonariuszom, że ma do sprzedania „wspomagacze”. Na pytanie wyjaśnił, że chodzi o mefedron. Jakież było zaskoczenie dilerów, gdy dowiedzieli się, że ich potencjalni klienci to stróże prawa. Sprawców wylegitymowano - nie posiadali stałego miejsca zamieszkania.

Podczas sprawdzenia okazało się, że 19- i 23-latek mają przy sobie kilka gramów mefedronu i marihuany. Środki było odpowiednio poporcjowane - przygotowane do dalszej sprzedaży. Prawdopodobnie dilerzy, chodząc po krakowskich plantach, szukali nabywców na towar. Mężczyźni usłyszą zarzuty posiadania i handlu środkami odurzającymi, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.