Kategoria: Region
Opublikowano: 2015-04-02 15:29:22 przez system

Zagrają na Stadionie Narodowym

Spory sukces odnieśli chłopcy grający w MUKS 1811 Tarnów. Młodzi piłkarze wygrali w Krakowie finał wojewódzki XV edycji turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii do 10 lat. W niesprzyjających warunkach atmosferycznych odprawili z kwitkiem wszystkich rywali. Mecze finałowe turnieju, w których zagrają tarnowianie, rozgrywane będą na Stadionie Narodowym w Warszawie.

W trakcie czternastoletniej historii turnieju zagrało w nim wielu obecnych reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych, m.in. Marcin Kamiński, Piotr Zieliński, Bartosz Salamon, Tomasz Kędziora, Bartosz Bereszyński.

- Duże słowa uznania dla naszych małych zawodników. Byli nie do zatrzymania. Pomimo chłodu, deszczu i wiatru pokazali dobrą grę, charakter i zasłużenie wygrali małopolski finał – powiedział prowadzący MUKS 1811 Tarnów trener Mateusz Rzońca. Podziękował także trenerowi Krzysztofowi „Karolowi” Świerzbowi, który prowadził i przygotowywał drużynę we wcześniejszych etapach turnieju, doceniając jego ogromny wkład w końcowy sukces. - Teraz czas na solidne przygotowanie się do Wielkiego Finału w Warszawie. Pojedziemy tam z pozytywnym nastawieniem i wiarą we własne umiejętności – zapewnił trener.