Opublikowano: 2016-11-29 14:25:36 przez system

13 medali dla bochnian w Mysłowicach

W niedzielę 27 listopada judocy MOSiR Bochnia pod opieką Sebastiana Serwińskiego i rodziców wystartowali w VI Mistrzostwach Mysłowic.

W mistrzostwach uczestniczyło ponad 300 zawodników, którzy walczyli w trzech kategoriach wiekowych na sześciu matach. Walki stały na wysokim poziomie sportowym i trzeba było wykazać się dużymi umiejętnościami, aby wywalczyć miejsce na podium. Młodzi judocy nie zawiedli i wywalczyli 13 medali.

Bartosz Król

Na piątych miejscach turniej ukończyli: Samuel Stawiarz, Filip Możdżeń, Michał Trojan, Oliwer Żelichowski, Filip Oleksy.

W zawodach uczestniczyli również Fryderyk Sowa, Jakub Dyga, Szymon Mazurkiewicz i Michał Ćwik. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie, ambitnie podchodząc do każdego pojedynku.