Kategoria: Sport
Opublikowano: 2021-12-13 19:53:13 przez eb

3 miejsce w Małopolskiej Lidze Juniorów

Szczypiorniści MOSiR Bochnia ostatnim, wyjazdowym meczem z Chrzanowem zakończyli rozgrywki w Małopolskiej Lidze Piłki Ręcznej Juniorów. MOSiR Bochnia przegrał mecz z UMKS PMOS Chrzanów, ale ostatecznie zjął 3 miejsce w Małppolsce ( po PM Tarnów i Chrzanowie).

-Jestem zadowolony z osiągniętego wyniku, z tego względu, że przed sezonem zrezygnowało z gry 5 zawodników, którzy mieli odgrywać kluczową rolę w tych rozgrywkach, jak również rozgrywkach seniorów – mówi Marcin Bożek trener MOSiR Bochnia.

W zaistniałej sytuacji osiągnięty wynik możemy uważać jako mały sukcesik, tym bardziej, iż pozostało nam 7 juniorów, a resztę składu uzupełniali juniorzy młodsi, którzy zdobywali swoje doświadczenie w starszej grupie. Spośród juniorów trzeba wyróżnić całą siódemkę, a na słowa uznania zasługują Bartosz Szpisak, Konrad Trojan, Michał Rogusz i Mateusz Błoniarczyk, natomiast wśród młodszych Łukasz Kruk i Bartosz Kołodziej. Na chwilę obecną juniorzy będą uzupełniać skład seniorksi, występujący w II lidze, a młodsi nadal będą kontynuować swoje rozgrywki. Ważne podkreślenia jest to, że w prawie wszystkich zespołach z Krakowa występować będą w rozgrywkach barażowych zawodnicy na co dzień uczęszczający do Szkoły Mistrzostwa Sportowego. My niestety takich zawodników nie posiadamy, a jednak udało nam się zająć w klasyfikacji końcowej miejsce w pierwszej trójce.-