Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-11-25 12:11:32 przez system

3450 zł zebrano podczas charytatywnego maratonu zumby

21 listopada w Szkole Podstawowej nr 4 w Bochni odbył się charytatywny maraton zumby, zorganizowany przez Fundację Auxilium we współpracy z Dance & fitness house Bochnia. Cały dochód z imprezy był przeznaczony na cele charytatywne.

W trakcie imprezy dla biorących w niej udział były przygotowane liczne atrakcje: stoisko z ciastkami i kawą przygotowała Agnieszka Kusion z klasą V c ze PSP nr 1 w Bochni, stoisko kulinarne przygotowane przez „Paszczaki gotują”. Można było degustować zdrową żywność taką jak: ciasteczka owsiane bez mąki i cukru, naleśniki bezglutenowe, niskokaloryczne ciasto z fasoli, wodę jabłkową bez cukru i danie na ciepło. Odbył się również kiermasz świąteczny z ozdobami przygotowanymi między innymi przez dzieci ze szkół podstawowych.

W czasie imprezy zebrano łącznie 3450,38 zł, które zostaną w całości przeznaczone na rehabilitację podopiecznej Fundacji Katarzyny Węgrzyn , która uległa wypadkowi w górach.

Organizatorzy w tym miejscu chcą gorąco podziękować instruktorom, którzy zupełnie charytatywnie wzięli udział w zabawie:
- Bochnia: Urszula Węgrzyn, Agata Nizioł, Anna Adamczyk,
- Kraków: Marcela Kiełt, Marta Mlak,
- Tarnów: Michał Jagiencarz,
- Myślenice: Marta Jaworska,
i gość specjalny z Warszawy: Stefan Jakóbczyk.

Podziękowania również kierują w stronę firm wspierających, bez których organizacja imprezy byłaby niemożliwa: Fansport,Restauracja Wiwenda, My Lingo, Hair Stylist, Katarzyna Atelier, Nowa Bochnia, Body&Solu, Center Fit, Xtreme Fitness Brzesko, Dance&Fitness House Bochnia, Kreatywne Fryzjerstwo, Wernel Kenkel, DMX Studio, Lock Tel, Led Room, Galeria Rondo, Dj rony & Dj Rony, oraz serdeczne podziękowania dla osób które wzięły udział w całej imprezie.

Fot. Manuela Wojs