Kategoria: Sport
Opublikowano: 2017-03-20 09:52:34 przez system

Agnieszka Radwańska

Jest to jedna z najbardziej znanych polskich tenisistek. Najwyżej notowana zawodniczka w Polsce. Urodziła się 6 marca 1989 roku w Krakowie. Pochodzi z bardzo sportowej drużyny, ponieważ zarówno jej dziadek jak i ojciec uprawiali sport zawodowo. Dziadek był hokeistą i trenerem Cracovii, natomiast ojciec był tenisistą w KS Nadwiślan, uprawiał łyżwiarstwo figurowe w KS Krakowianka, a także był trenerem i managerem Agnieszki Radwańskiej. W tenisa gra zawodowo, również jej siostra Urszula Radwańska, która odnosi jednak mniejsze sukcesy. Ich matka zajmuje się finansami córek.

Obydwie zaczynały swoją przygodę z tenisem w drużynie KS Nadwiślan. Radwańska gra teraz w WKT Mera, a jej trenerem jest Dawid Celt, który jest sparingpartnerem i drugim trenerem Polki. Obecnie może nie jest u szczytu formy ze względu na przegrany turniej z Peng.

13 marca 2017 Radwańska grając w Turnieju WTA w Indian Wells z Peng Shuai, chińską tenisistką przegrała 0:2. Przeciwniczka nie dała Polce szans, przez co Radwańska niestety odpadła na trzeciej rundzie w Turnieju WTA. Kłopoty Radwańskiej można zaobserwować już od stycznia tego roku. Polka ma kłopoty z formą i chyba nie jest w stanie się z nimi uporać. Wiadomo jednak, że każdy sport jest nieprzewidywalny i czasami liderzy przegrywają najlepiej obstawiane zawody.

A Ty próbowałeś swoich sił w tenisa? Jeśli nie, koniecznie musisz spróbować gry na najbliższym korcie w Twoim mieście. W przypadku, gdy jednak sport nie jest Twoja dobrą stroną i zamiast uprawiać jakąś z dyscyplin - wolisz ją oglądać wypróbuj zakłady bukmacherskie. Jeśli szukasz odpowiedniej, legalnej i sprawdzonej strony – powinna zainteresować Cię oferta Forbet. To bukmacher, na którym zakłady złożysz całkowicie online i bez wychodzenia z domu. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania możesz też poszukać placówki bukmachera w Twoim mieście i odwiedzić go osobiście. Pamiętaj, aby przed złożeniem zakładu zdobyć jak najwięcej informacji o ulubionych zawodnikach i rodzajach sportu. Ważne są aktualne wiadomości, które pomogą zwiększyć prawdopodobieństwo na wygranie.

Poszukiwanie najnowszych informacji ułatwi Ci pozycjonowanie stron, ponieważ dzięki wpisaniu w dowolną wyszukiwarkę internetową wybranej frazy otrzymasz wyniki z interesującymi Cię danymi. Interesując się sportem czy to w wydaniu aktywnego gracza, czy też osoby obstawiającej wyniki na różnych stronach, z całą pewnością nie raz skorzystasz z internetu, aby zdobyć cenne informacje.