Kategoria: Sport
Opublikowano: 2015-11-10 19:25:14 przez system

Andrzejkowy charytatywny maraton Zumby

Dance & Fitness House (dawna Akademia Tańca Dance4you i Studio Tańca Agata) zaprasza wszystkich tych, którzy lubią Zumbę, maratony i aktywność fizyczną. Maraton, jak zawsze, organizowany jest w szczytnym celu, przy współpracy z Fundacją Auxilium. Maraton odbędzie się 21 listopada o godzinie 17:00 - 20:00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Bochni, przy ul. Konfederatów Barskich 27. Zostanie poprowadzony przez instruktorów z Bochni, Krakowa, Myślenic, Tarnowa i Warszawy.

Gościem specjalnym Bedzie Stefan Jakubczyk - licencjonowany instruktor Zumba®, Zumba Toning® oraz Aerobic IFAA, należący do światowej organizacji instruktorów Zumba Instructor Network. Obecnie prowadzi Zumbę w kilku warszawskich klubach fitness, organizuje różne zumbowe imprezy, maratony, master classy, a także animacje w klubach, na eventach i wyjazdach integracyjnych dla firm w całej Polsce.

Oprócz 3-godzinnnego maratonu Zumby organizatorzy przewidują: kiermasz ozdób świątecznych, koktail bar oraz stoisko z smakowitymi plackami.

W czasie wydarzenia przeprowadzone zostanie losowanie, w ramach loterii przewidziano:
- 5x2 osobowe wejście na spa Nowa Bochnia
- 2x masaż pleców i karku z firmy Body& Soul
- Suplementacja z firmy Herballife
- 4 treningi personalne o wartości 240 zł u Anny Adamczyk
- 2 karnety do siłowni Xtreme fitness Brzesko
- zabieg odbudowy włosów Olaplex o wartości 130 zł od Kreatywne Fryzjerstwo
- i wiele wiele innych...

Więcej na Facebooku: https://www.facebook.com/events/875859599195117/