Kategoria: Sport
Opublikowano: 2016-10-27 15:14:32 przez system

Biegnij z Bożym Miłosierdziem

29 października o godz. 13:00 z placu przed Sanktuarium Jana Pawła II w Krakowie rozpocznie się bieg, którego celem jest poznawanie miejsc i osób związanych z kultem Bożego Miłosierdzia.

Trasa wiedzie przez dwa ważne miejsca na Szlaku Bożego Miłosierdzia: od Sanktuarium Jana Pawła II do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, a przygotowana jest specjalnie pod kątem dzieci i młodzieży. Styl życia, który promujemy łączy w sobie wartości duchowe z aktywnością fizyczną, wartości kulturowe z wartościami edukacyjnymi.

Podczas biegu poznamy sylwetki Świętych m.in. św. s. Faustyny Kowalskiej i św. Jana Pawła II, św. Jadwigi Królowej, św. Kingi, św. Jacka Odrowąża, św. Jana Kantego, św. Maksymiliana Maria Kolbe oraz św. Brata Alberta Chmielowskiego. Bieg jest także złożeniem hołdu Świętemu Janowi Pawłowi II, który zainicjował wielkie święto młodości - Światowe Dni Młodzieży. Rozgrzewkę i świetną zabawę podczas biegu zapewni pracownia twórcza ARETE, która niezależnie od pogody będzie prowadzić warsztaty dla dzieci! Dla uczestników biegu czekają nagrody, pamiątkowe dyplomy oraz ciepły poczęstunek!

Zapisy i regulamin: www.pelnikultury.pl