Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-08-15 23:54:41 przez KacperGlod

Bliźniacze starcie BKS w pucharze! W środę Bocheński zagra z Oldbojami

Do ciekawej sytuacji doszło w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu bocheńskiego podokręgu piłki nożnej. Pierwsza drużyna BKS Bochnia trafiła w drabince na zespół BKS Oldboys, który przystąpił do tegorocznych rozgrywek.

Drużyna Oldbojów Bocheńskiego Klubu Sportowego rozpoczęła rywalizację od pierwszej rundy. W niej zmierzyła się z ekipą Promienia Mikluszowice i bochnianie zdołali wygrać w tym spotkaniu 4:3. W następnej rundzie przyszło im się zmierzyć z Gosir Novi Rzezawianką. Spotkanie zakończyło się kolejnym zwycięstwem bochnian, tym razem 3:1. W drużynie oldbojów występują byli zawodnicy pierwszego składu, są to między innymi Daniel i Szczepan Goryczko, Mateusz Więsek, Marcin Imiołek, Marcin Krokosz czy Kamil Rynduch.

Pierwsza ekipa BKS Bochnia zmierzyła się w poprzedniej rundzie z rezerwami GKS Drwinia. Bocheński wygrał te spotkanie skromnie, bo 1:0, a jedyną bramkę w meczu zdobył debiutujący Kolumbijczyk - Santiago Casallas.

Mecz o półfinał rozegrany zostanie w środę 17 sierpnia na stadionie przy Parkowej 3 w Bochni. Pierwszy gwizdek sędziego już o godzinie 17:30. Mecz będzie biletowany, wejściówki, których koszt wynosi 5 zł, zakupić będzie można przy wejściu na stadion.