Kategoria: Sport
Opublikowano: 2022-06-10 22:56:31 przez Czas2012

Bocheński KS zmierzy się z Kolejarzem Stróże.

Jak bukmacherzy typują mecz ekipy z Bochni?

W spotkaniu 32. kolejki rozgrywek wschodniej grupy małopolskiej IV ligi, Bocheński KS uda się do powiatu nowosądeckiego, gdzie zmierzy się z Kolejarzem Stróże. Zespół z Bochni ma jeszcze szanse przesunąć się w górę tabeli, ale musi wygrywać nadchodzące spotkania. Na kogo w najbliższym meczu stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed meczem Kolejarz Stróże - Bocheński KS.

Powtórzyć sukces z poprzedniej kolejki
W poprzedniej kolejce bukmacherzy stawiali na wygraną Bocheńskiego KS-u i nie przeliczyli się. Zawodnicy prowadzeni przez Marcina Manelskiego rozbili Jarmutę Szczawnica, jedną z najsłabszych drużyn w lidze, aż 6:1. Strzelanie rozpoczął bramką w 12. minucie Marcin Ochlust, ale była to jedyna bramka w pierwszej połowie zdobyta przez piłkarzy z Bochni. Worek z bramkami otworzył się w drugiej części gry, kiedy na listę strzelców wpisali się Kacper Musiał, Jakub Pasiut, Hubert Skocz oraz dwukrotnie Piotr Janicki. Jarmuta Szczawnica odpowiedziała jednym trafieniem, ale nie mogła liczyć na więcej, gdyż od 16. minuty grała w dziesiątkę, po czerwonej kartce jednego ze swych graczy.

Kolejarz Stróże długo czeka na wygraną
Najbliższy rywal Bocheńskiego KS-u w żadnym z ostatnich czterech ligowych meczów nie odniósł zwycięstwa. Poprzednio z trzech punktów kibice Kolejarza Stróże cieszyli się na początku maja. Od tego czasu zanotowali dwie porażki oraz dwa remisy. Chęć wyjścia z kryzysu jest na pewno spora, dlatego możemy być pewni, że piłkarze Kolejarza Stróże od samego początku ruszą do zmasowanych ataków.

Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo gospodarzy
Podczas jesiennej rywalizacji pomiędzy obiema drużynami górą byli zawodnicy przyjezdnych - Kolejarza Stróże. Bramki Szymona Grucy i Michała Olszewskiego zapewniły stróżanom komplet punktów. Jak będzie teraz? Również przed tym meczem bukmacherzy stawiają na zwycięstwo zespołu ze środka tabeli, czyli Kolejarza Stróże. Możemy jednak mieć nadzieję, że zawodnicy Marcina Manelskiego napsują krwi rywalom i zdobędą trzy punkty. Wciąż mają matematyczną szansę na przesunięcie się o jedno miejsce w górę tabeli. Poniżej przedstawimy kursy wystawione na ten mecz przez legalnego bukmachera STS. Jeśli chciałbyś poznać inne legalne firmy bukmacherskie sprawdź ten artykuł.

Kursy bukmachera STS na mecz Kolejarz Stróże - Bocheński KS:
STS: Kolejarz Stróże – 1.30, remis – 5.50, Bocheński KS – 5.75
Mecz Kolejarz Stróże - Bocheński KS odbędzie się 11 czerwca w Stróżach. Pierwszy gwizdek arbitra o 16:00.

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać i przeznaczone są dla osób pełnoletnich. Gra u nielegalnych bukmacherów jest zakazana i podlega karze. STS to legalna firma bukmacherska w Polsce i wnoszenie zakładów u tego bukmachera jest w pełni zgodne z prawem obowiązującym w Polsce.