Kategoria: Sport
Opublikowano: 2019-01-07 19:50:10 przez system

Dołącz do drużyny Orlików MOSiR Bochnia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza chłopców urodzonych w latach 2008/2009 na treningi sekcji piłki nożnej. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu pod okiem trenera Piotra Góreckiego.

Trener Piotr Górecki jest nauczycielem wychowania fizycznego, posiada tytuł trenera piłki nożnej UEFA B oraz bogatą wiedzę popartą własnym doświadczeniem jako zawodnik. Na zajęciach stosuje nowatorskie metody treningowe. Szybko zdobył sympatię młodych bocheńskich sportowców oraz uznanie rodziców. Drużyna Trenera Piotra jest obecnie najmocniejsza w regionie bocheńskim. Od września 2018 r. zrealizowano 139 jednostek treningowych, drużyna wzięła udział w 10 turniejach piłkarskich, rozegrała 9 meczów ligowych i trenowała w trakcie jednego obozu sportowego. Zespól ma na koncie wygrane z takimi drużynami jak: Stal Mielec, Stal Rzeszów, Resovia, Podhale Nowy Targ, Bronowianka Kraków, AP 21 Kraków, Stal Stalowa Wola, AP Gliwice, Okocimski Brzesko, Cracovia (II drużyna). Wierzymy, ze ciężka praca jaką drużyna wraz z Trenerem wykonuje na zajęciach na pewno zaprocentuje w przyszłości.
W nowym roku 2019 czekają nas nowe wyzwania i plany!! Pragniemy zaprosić wszystkich chłopców zainteresowanych rozwojem swoich piłkarskich umiejętności na zajęcia w klubie z bogatymi tradycjami i wykwalifikowaną kadra trenerską, oraz profesjonalną bazą sportową!
Wszelkie informację dotyczące treningów dostępne są pod numerem telefonu: 513 425 590 – Piotr Górecki.